За п’ять місяців 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 47485 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зокрема зареєстрували в Державному земельному кадастрі 17044 земельні ділянки. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (2725) й Уманському (2304) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори надали 11803 витяги із ДЗК про земельну ділянку. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Черкаському (1503 витяги), Драбівському (1016) та Уманському (969) районах.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини видали 1517 відомістей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.