За рішенням Головного управління Держгеокадастру Черкаської області й органів місцевого самоврядування учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів надали у власність 1 263 земельні ділянки загальною площею 1739,2 гектара. Із них землевпорядна служба передала 1 154 ділянки площею понад 1 685 гектарів.

    Загалом, починаючи з липня 2014 року, коли запровадили ініціативу про забезпечення учасників АТО землею, на Черкащині ухвалили 3 348 рішень про надання військовим дозволу на розробку проектів землеустрою для відведення ділянок. У Головному управлінні Держгеокадастру області ухвалили 3 087 таких рішень. Органи місцевого самоврядування надали військовим 261 дозвіл.

   Також землевпорядники області спільно з органами місцевого самоврядування зарезервували для учасників АТО 348 земельних масивів. Інформацію про ділянки загальною площею більше ніж 2 808 гектарів унесено до графічного альбому-атласу й розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

   Довідково:

    Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення й надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.