Відповідно до результатів земельних торгів, організованих минулого місяця Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продано права оренди 23-рьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 160,46 га.

Передано в користування на сім років 12 ділянок на  Чорнобаївщині, 5 – у Золотоніському районі, по 2 – в Лисянському й Тальнівському районах і по 1 ділянці – на Кам’янщині й Смілянщині. До сільських рад, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки, переможці торгів разом сплачуватимуть 291,8 тис. грн щороку.

Найдорожче продано право оренди земельної ділянки площею 17 га в адмінмежах Голов’ятинської сільської ради Смілянського району. Розмір річної орендної плати за неї зріс до 68,17% від нормативної грошової оцінки землі (НГО) та становить понад 86 тис. грн (стартова вартість була 10 тис. грн – 8% від НГО).

Довідково:

Електронні торги проводять відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».