У березні 2019 року Держгеокадастр Черкаської області підготував електронні торги, які протягом місяця проводитимуться за допомогою веб-сайту оператора електронного майданчика ДП «СЕТАМ» https://setam.net.ua).

Заплановано продати право оренди 41 ділянки загальною площею 426,55 га, що розташовані в Жашківському, Драбівському, Канівському, Смілянському, Золотоніському, Лисянському, Маньківському й Тальнівському районах. За результатами торгів землю передадуть у користування на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Електронні аукціони забезпечують прозорість процесу, посилення конкуренції й збільшення орендної плати за землю.

На Черкащині вперше проведено електронні аукціони торік у грудні. Тоді було продано права оренди трьох земельних ділянок загальною площею 28,6 га, що розташовані в адмінмежах Кайтанівської сільської ради Катеринопільського району.

Довідково:

Електронні торги проводяться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».