Це на 72% більше, ніж за аналогічний період минулого року

    У першому півріччі 2017 року за заявами громадян у Державному земельному кадастрі (ДЗК) зареєстровано 684 196 земельних ділянок і видано 553 870 витягів із кадастрової системи про земельну ділянку.

        За такий же період минулого року в кадастрі було зареєстровано 398 424 ділянки й видано 532 320 витягів про земельну ділянку.

         Тобто показники виросли на 72% та 4% відповідно.

    Держгеокадастр отримав розширені повноваження для системного виправлення помилок у ДЗК: за перше півріччя 2017 року фахівцями виправлено 64 019 помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що на 35% більше, ніж за аналогічний період минулого року (47 377).

        Держгеокадастр продовжує відкривати доступ до відомостей Державного земельного кадастру: у 2017 році до функціоналу кадастру підключено 93 нотаріуси та 136 інших користувачів, зокрема органи місцевого самоврядування, органи державної влади, ЦНАПи.

     Загалом доступ до відомостей ДЗК надано 432 нотаріусам і 350 іншим користувачам. Із них 71 користувач отримав доступ до Державного земельного кадастру в режимі видачі відомостей, 279 – у режимі читання.

       Довідково:

      Одним із основних напрямів діяльності Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру є ведення Державного земельного кадастру, його наповнення відомостями про землі й земельні ділянки, обмеження в їх використанні й забезпечення користування такими відомостями для широкого кола заінтересованих осіб.

      Формування баз даних Державного земельного кадастру здійснюється шляхом внесення відомостей до Державного земельного кадастру про нові об’єкти Державного земельного кадастру, виправлення помилок, які виникли під час ведення Державного земельного кадастру, зокрема після перенесення відомостей з державного реєстру земель.