Виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Валентина Коваленко провела робочу зустріч із директором Департаменту моніторингу економічних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Тамілою Ларіною та регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Валерієм Єфіменком.

Під час зустрічі обговорено питання щодо захисту земельних прав громадян і шляхи подолання можливих проблем відповідно до Стратегічних напрямків діяльності Уповноваженого на 2020 рік.

Так, Таміла Ларіна розповіла про порядок здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод громадян, зокрема в земельних відносинах у період запровадження ринку землі. Водночас Валентина Коваленко запевнила, що землевпорядна служба області в своїй діяльності керується Конституцією України, земельним законодавством і дорученнями Держгеокадастру.

За результатами заходу напрацьовано подальший алгоритм спільних дій задля забезпечення збереження персональних даних громадян і їхнього доступу до публічної інформації при реалізації права на землю.