Продовження договору оренди земельної ділянки, виділення землі у власність для особистого селянського господарства, надання землі учаснику ООС, хто має розпоряджатися землею колективної власності – ці та інші питання відвідувачів розглянуто під час особистого прийому громадян виконувачем обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександром Безбородьком.

Усього побувало на прийомі семеро осіб, які приїхали з Маньківського, Чигиринського, Шполянського районів і Черкас. Для оперативного вирішення проблем відвідувачів були залучені начальник Відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Євгеній Коломієць та інші працівники обласного Держгеокадастру.  Усі громадяни отримали роз’яснення їхніх питань і консультації щодо подальших дій.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня за розкладом, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня» й на стенді в приміщенні установи. Для зручності людей запроваджено попередній запис за телефоном 093-151-43-70.