Відповідно до графіка в другий вівторок місяця відбувся особистий прийом громадян в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександром Безбородьком. На прийомі також була присутня начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко.

До обласного Держгеокадастру прибуло п’ятеро громадян із Черкас, Катеринопільського, Городищенського й Шполянського районів. Відвідувачі звернулися за роз’ясненням щодо виготовлення технічної документації на земельну ділянку, внесення даних до Державного земельного кадастру, отримання земельної ділянки, яка перебуває в колективній власності, тощо.  Громадянам надано вичерпні відповіді та консультації стосовно вирішення їхніх земельних проблем.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня за розкладом, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня» й на стенді в приміщенні установи. Для зручності громадян запроваджено попередній запис за телефоном 093-151-43-70.