Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області минулого тижня передало тридцяти трьом громадам земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 4,18 тис. гектарів.

Нині триває другий етап передачі, коли в розпорядження громад переходять ділянки, що були включені в перелік для продажу прав оренди, після проведення аукціону, а також земельні ділянки, на які надано дозволи для виготовлення проектів землеустрою, але такі проекти не подані на затвердження до 15 грудня. Тож громадяни, які розпочали розробку документації, зможуть затвердити її вже у своїх територіальних громадах. Рішення щодо цих ділянок ухвалюватимуть новообрані депутати територіальних громад.

Довідково:

Передачу земель здійснено відповідно до Указу Президента України від 15.10.2020 № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» і Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що передані в комунальну власність, розміщено на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в розділі «Передача земель громадам».