Для забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їхніх звернень і надання кваліфікованого роз’яснення із земельних питань сьогодні, 17 січня, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександр Матвійчук провів особистий прийом громадян, де також була присутня начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко.

 Громадяни прибули зі Звенигородського, Тальнівського районів і Черкас.  Відвідувачі, зокрема й учасники АТО, дізнавалися, чи можливо отримати у власність землю, що нині перебуває в користуванні, про повноваження об’єднаних територіальних громад у частині розпорядження сільськогосподарською землею, про продовження договору оренди фермерським господарством та ін.

Керівник обласного Держгеокадастру Олександр Матвійчук надав вичерпні відповіді всім громадянам, роз’яснив, до компетенції яких органів належать питання деяких громадян і які подальші дії для вирішення порушених проблем відповідно до земельного законодавства.

 

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області керівництво проводить щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня». Також у Головному управлінні щоденно діє «Громадська приймальня».