Сьогодні, 18 грудня, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександр Матвійчук провів особистий прийом громадян. Для невідкладного вирішення питань відвідувачів залучалися начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко й начальник Управління державного земельного кадастру Ольга Пазинич.

 Громадяни прибули з Маньківського, Золотоніського, Тальнівського районів і міста Звенигородки – усього семеро осіб. Вони запитували про порядок отримання в оренду землі для фермерського господарства, виділення ділянки для учасника АТО, продовження терміну оренди фермерським господарством, оформлення спадщини на землю, надану в постійне користування, цікавилися про відсоток орендної плати тощо.

Олександр Матвійчук надав консультації й вичерпні відповіді всім громадянам, роз’яснив подальші дії для вирішення їхніх проблем відповідно до земельного законодавства.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».