Виділення земельних ділянок у власність працівникам соціальної сфери й учасникам АТО,  поділ земельної ділянки – такі та інші питання з’ясовували громадяни сьогодні, 28 лютого, під час прийому в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександра Матвійчука.

Для вирішення своїх земельних проблем люди приїхали із сіл Жашківського, Катеринопільського, Монастирищенського, Черкаського й Кам’янського районів, міста Черкас. Усього було вісім осіб. Також прибула ініціативна група з Байбузів Черкаського району разом із головою села з клопотанням про виділення в адмінмежах їхнього населеного пункту земельних наділів для учасників бойових дій і працівників соціальної сфери.

Олександр Матвійчук усім надав кваліфіковану консультацію для вирішення порушених громадянами питань, декому наочно показав, як користуватися публічною кадастровою картою та де на карті розташована обрана земельна ділянка, роз’яснив законодавство й подальші дії. Щоб оперативніше розглядати звернення громадян, на прийомі була заступник начальника управління землеустрою та охорони земель – начальник відділу використання та охорони земель Оксана Слайковська.

Особистий прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства, також у Головному управлінні щоденно діє «Громадська приймальня».