Відповідно до графіка 23 жовтня виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Андрій Кисіль провів особистий прийом громадян.

Щоб з’ясувати свої земельні питання, прибули фермер із Сушківки Уманського району та представники колишнього господарства з колективним зверненням щодо розпаювання й отримання у власність земельних ділянок в адмінмежах Золотоніської міської ради.

Для оперативного вирішення запитів громадян залучалися також фахівці юридичного управління й управління землеустрою та охорони земель обласного Держгеокадастру.

Відвідувачі отримали кваліфіковану консультацію, роз’яснення законодавства задля вирішення земельних проблем.

«Прийом громадян здійснюю щотижня. Заздалегідь люди записуються, що дає мені змогу підготуватися до прийому й максимально їм допомогти. Іноді приходять без запису. Намагаюся, щоб відвідувачі були задоволені відповіддю, залишаючи мій кабінет, більше дізналися про свої права в межах чинного законодавства, зрозуміли порядок дій, що й де можна з’ясувати в телефонному режимі, якщо проживають у віддалених районах. Держгеокадастр Черкаської області завжди відкритий для людей», – зазначив Андрій Кисіль після прийому громадян.