Сьогодні, 21 лютого, з 10.00 до 12.00 год. виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександр Матвійчук провів особистий прийом громадян. Для невідкладного вирішення питань відвідувачів долучалися начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко й начальник Управління державного земельного кадастру Ольга Пазинич.

Громадяни, які прибули з Христинівського й Золотоніського районів, з’ясовували проблеми зменшення площі землі, що надана в оренду на 49 років, та виділення землі для особистого селянського господарства.

В. о. начальника землевпорядної служби області Олександр Матвійчук надав консультації й вичерпні відповіді всім відвідувачам, роз’яснив подальші кроки для вирішення їхніх проблем відповідно до земельного законодавства.

 

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня». Також Для забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їхніх звернень і надання кваліфікованого роз’яснення із земельних питань у Головному управлінні щоденно діє «Громадська приймальня».