Сьогодні, 12 листопада, з 10.00 до 12.00 год. виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Андрій Кисіль провів особистий прийом громадян. Для невідкладного вирішення питань відвідувачів долучалися начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко, начальник Управління державного земельного кадастру Ольга Пазинич і начальник відділу ринку та оцінки земель Євгенія Страшевич.

До Головного управління Держгеокадастру прибули люди з Лисянського, Городищенського, Чорнобаївського районів і Черкас. Усього семеро осіб.

Громадяни запитували про виділення земельної ділянки для городництва, особистого селянського господарства, внесення земельних ділянок у перелік на аукціон, а сільський голова села Шубині Стави Іван Демчук цікавився щодо змін меж населеного пункту.

 

В. о. начальника землевпорядної служби області Андрій Кисіль надав консультації й вичерпні відповіді всім громадянам, роз’яснив подальші дії для вирішення їхніх проблем відповідно до земельного законодавства.

   

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».