Сьогодні, 10 вересня, з 10.00 до 12.00 год. в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ірина Якиляшек провела особистий прийом громадян. Для невідкладного вирішення питань деяких відвідувачів на прийомі були начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко й начальник Управління державного земельного кадастру Ольга Пазинич.

До Головного управління Держгеокадастру прибули люди з Христинівки, Умані, Черкас, Кам’янського й Черкаського районів. Усього п’ятеро осіб.

Громадяни запитували про виділення земельної ділянки для учасників АТО за межами населеного пункту, надання дозволу на зняття родючого шару ґрунту, оформлення земельної ділянки у власність тощо.

В. о. начальника землевпорядної служби області Ірина Якиляшек надала консультації й вичерпні відповіді всім громадянам, роз’яснила подальші дії для вирішення їхніх проблем відповідно до земельного законодавства.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».