Цього місяця Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області планує продати на земельних торгах права оренди чотирнадцятьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа цих наділів становить 193,1 га.

     По 5 земельних ділянок виставлено на торги в Чигиринському й Жашківському районах, загальна площа яких відповідно – 84 га й 54,5 га. Також продаватимуть права оренди землі на Золотоніщині – 2 ділянки (разом 13 га) і стільки ж ділянок у Черкаському районі, їхня площа становить 41,6 га.

  Станом на 01.07.2016 року перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в Черкаській області, право оренди яких можуть реалізувати на земельних торгах, включає 612 земельних ділянок загальною площею 8 075 га. Майже для всіх визначено виконавців земельних торгів, що за власні кошти здійснюватимуть підготовку лотів до продажу права оренди з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачує покупець лоту.

    Довідково:

    Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

    Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площі й кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».