Цього місяця Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області запропонує інвесторам узяти в користування через аукціон 21 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа цих наділів становить 269,47 га.

     Виставлена на торги земля знаходиться в Лисянському (11 ділянок загальною площею 149,36 га), Жашківському  (8 ділянок, 94,43 га) та по одній ділянці в Драбівському (2,7 га) й Чигиринському (23 га) районах.

      У жовтні аукціони відбулися лише на Жашківщині, де орендарі взяли в користування три ділянки загальною площею 4,93 га. За користування цією землею в місцеві бюджети щорічно надходитиме більше як 13 тис. грн.

     Усього з початку 2016 року на Черкащині через аукціони передано в користування 54 земельні ділянки загальною площею 945 гектарів. Стартова ціна цих ділянок була 1 млн 169,6 тис. грн., продали за 1 млн 992,7 тис. грн. Завдяки земельним торгам додаткові надходження до місцевих бюджетів становлять 823,1 тис. грн.

       Довідка:

     Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

      Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні торги».