У період із 13 до 15 вересня 2022 року в м. Кишиневі (Республіка Молдова) відбулося п’ятдесят п’яте засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів Спільної українсько-молдовської демаркаційної комісії.

У заході взяли участь представники Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру: заступник директора департаменту – начальник відділу організації топографо-геодезичних і картографічних робіт Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Роман Гуменяк та головний спеціаліст відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Антон Оселедько.

У ході засідання робоча група продовжила погодження підсумкових демаркаційних документів на південну ділянку українсько-молдавського державного кордону (Протокол-опис проходження лінії державного кордону, Каталог координат та висот прикордонних знаків протоколи прикордонних знаків, демаркаційну карту масштабу 1:5000) підготовлені державними мовами від прикордонного знака № 0730/35 до прикордонного знака №0738/10.

За підсумками засідання робоча група досягла домовленостей щодо внесення змін і виправлень до відповідних підсумкових демаркаційних документів.