У першому півріччі 2016 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області розглянули 9 297 звернень громадян, зокрема – 17 колективних. Із них 1 794 заяви надійшло від ветеранів війни й праці, учасників АТО, інвалідів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту й підтримки. Порушені ними питання вирішені позитивно.

     Найбільше (8 373) запитів, що становлять 90% від усіх звернень, стосувалися оформлення землі відповідно до Земельного кодексу України: 4 847 – про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, 3 353 – щодо затвердження проекту відведення земельної ділянки та 173 – про поновлення договору оренди. За роз’ясненням законодавства звернулося 580 осіб (6,2% від загальної кількості).

      На особистих прийомах начальників та їхніх заступників у відділах і управліннях Держгеокадастру в районах і м. Ватутіному за шість місяців цього року побувало 1 183 особи. На виїзних прийомах у сільській місцевості прийнято 218 громадян. Ще 174 особи з’ясували свої питання на особистому прийомі керівництва Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області й 32 людини – під час виїзду на місця.

     Землевпорядники області надають заявникам ґрунтовні відповіді в терміни, визначені законодавством, а на особистих прийомах консультують і намагаються відразу вирішити земельну проблему відвідувача.

     Графік прийому громадян керівництвом Держгеокадастру області та територіальних органів і телефони для попереднього запису розміщено на сайті відомства.