Головне управлінням Держгеокадастру у Черкаській області минулого місяця організувало 10 електронних земельних торгів, під час яких продано права оренди 18-тьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 92 гектари.

У користування інвесторам передано на сім років 4 ділянки на Драбівщині й по 7 у Жашківському й Кам’янському районах. До сільських рад, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки, переможці торгів разом сплачуватимуть майже 164,7 тис. грн щороку.

Довідково:

Електронні торги проводять відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».