Замовляти документацію із землеустрою можуть органи державної влади, місцевого самоврядування, землевласники й землекористувачі. Розробниками документації із землеустрою є юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням і в складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, а також фізичні особи – підприємці, що теж мають відповідне забезпеченням і є сертифікованими інженерами-землевпорядниками.

«Взаємовідносини замовників і розробників документації із землеустрою регулюються законодавством України та договором. Так статтями 27 і 28 Закону України «Про землеустрій» чітко визначено права й обов’язки замовників і розробників документації із землеустрою, – розповідає в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко. – Замовники документації мають право визначати й погоджувати з розробником вартість робіт із землеустрою і порядок їхньої оплати».

Керівник землевпорядної служби Черкащини порадив звертатися до державних структур: Черкаської регіональної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру», що має відділи в кожному районі області, та ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». У цих підприємствах дешевша вартість послуг, а надто для учасників АТО.