20 лютого 2023 року відбулося засідання Ради з національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського.

Участь у заході брали члени Ради: представники Держгеокадастру, керівники центральних органів виконавчої влади, представники РНБО, НАН, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, експерти.

У ході засідання проаналізовано стан створення та розвитку НІГД у 2022 році, зокрема на загальнодержавному й місцевому рівнях, та представлено результати дослідження відповідно до Рамкової програми інтегрованої геопросторової інформації (Integrated Geospatial Information Framwork) для України.

Також учасники заходу обговорили питання реєстрації держателів геопросторових даних і реєстрації метаданих на існуючі набори геопросторових даних на геопорталі пілотного проекту НІГД (nsdi.gov.ua).

Крім того, під час засідання було затверджено оновлений персональний склад Ради з національної інфраструктури геопросторових даних.

Довідково

Раду з національної інфраструктури геопросторових даних утворено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 вересня 2020 р. № 812. Також цією постановою затверджено Положення про Раду та визначено її склад.