Основні завдання Відділу у Монастирищенському районі Головного управління Держгеокадастру Черкаської області спрямовані на законне, ефективне та раціональне використання земель, ведення Державного земельного кадастру, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, зокрема через Центр надання адміністративних послуг.

Спеціалісти Відділу за 2018 рік надали такі послуги: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 1326; надання відомостей із Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку – 1208; видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями – 810; видача витягу з технічної документації із землеустрою про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 465.

Крім цього, протягом звітного періоду Відділ у Монастирищенському районі Головного управління Держгеокадастру Черкаської області через програму «ДокПроф» зареєстрував 145 проектів землеустрою на погодження.

Також протягом 2018 року фахівці Держгеокадастру у Монастирищенському районі розглянули 61 звернення громадян. Кожен заявник отримав консультацію й допомогу для вирішення проблемних питань, які виникають у сфері земельних відносин. По телефонній лінії надано роз’яснення 20-тьом громадянам.

На особистому прийомі начальника Відділу та спеціалістів побувало 53 громадянина.