У Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області 18 вересня відбувся особистий прийом громадян в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Андрієм Кисілем. На прийомі також була начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко.

Для вирішення своїх земельних питань на прийом приїхали громадяни з Христинівського, Лисянського й Монастирищенського районів.

Найактуальніші питання, із якими зверталися люди, – набуття земельних ділянок у власність, чи має право учасник АТО приватизувати земельну ділянку, якщо вже є у власності земля для ведення особистого селянського господарства, про необхідні документи для надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки та ін.

Андрій Кисіль надав усім відвідувачам кваліфіковані консультації, роз’яснюючи подальші дії для вирішення їхніх проблем відповідно до земельного законодавства.

 

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня». Для зручності відвідувачів запроваджено попередній запис за телефоном 093-151-43-70