Кабінет Міністрів України призначив Олега Миколайовича Цвяха виконувачем обов’язків голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Згідно з розпорядженням Уряду, він керуватиме відомством до призначення в установленому порядку голови Держгеокадастру. Дотепер Олег Цвях обіймав посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

       Біографічна довідка:

 Цвях Олег Миколайович народився 12 червня 1977 року в Немирові Вінницької області. Має дві вищі освіти за спеціальностями «землевпорядкування» та «правознавство».

 У період із 1997 по 2000 роки працював інженером Госпрозрахункового регіонального центру земельного кадастру та приватизації землі в м. Києві.

 Із 2000 по 2012 роки працював на посаді головного спеціаліста відділу землеустрою та земельних відносин Київського міського управління земельних ресурсів, а також у Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації на посадах головного спеціаліста, начальника відділу землевпорядкування Деснянського районного управління землеустрою, заступника начальника цього ж управління.

 Із 2012 по 2015 роки обіймав посаду начальника управління землеустрою Департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації

 Із лютого по липень 2015 року виконував обов’язки начальника Головного управління Держземагентства у м. Києві.

 24.07.2015 призначений на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у м. Києві (за конкурсом).

 27.07.2016 розпорядженням Кабінету Міністрів України № 547-р О. М. Цвяха призначено виконувачем обов’язків голови Держгеокадастру.