Протягом січня – вересня 2021 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області розглянули 675 звернень громадян, зокрема 10 заяв надійшло від ветеранів війни й праці, учасників АТО, інвалідів, інших громадян, які потребують соціального захисту й підтримки.

Землевпорядники області надають ґрунтовні відповіді в терміни, визначені законодавством, консультують і намагаються якнайшвидше вирішити проблеми заявників.

У зв’язку з карантинними обмеженнями Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області та його територіальні підрозділи не проводять прийом громадян. Водночас можна подавати звернення засобами поштового зв’язку на адресу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області (адреса: вул. Смілянська, 131, м. Черкаси, 18008) або в електронному вигляді на  е-mail: cherkasy@land.gov.ua.

Також Головне управлінні забезпечило надання постійно в телефонному режимі роз’яснень і консультацій із земельних питань працівниками громадської приймальні (тел. 65-73-71) та структурних підрозділів, номери телефонів у рубриці «Громадська приймальня». Щовівторка з 9.00 до 12.00 год. працює телефонна «гаряча лінія» за номером: (0472) 55-50-35.