Протягом І півріччя 2018 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали населенню 89098 адміністративних послуг. Із них 17501 – платно, за що місцеві бюджети отримали 1 млн 760 тис. грн.

Найбільше коштів, понад 1,6 млн грн, надійшло до бюджетів за надання відомостей із Державного земельного кадастру (ДЗК), зокрема 15,7 тис. витягів про земельну ділянку, 67,5 тис. грн – за державну експертизу землевпорядної документації. Також 59,6 тис. грн сплачено за виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, що допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру.

Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 71597 адмінпослуг, або 80,4% від усіх. Серед них найбільш затребувані: державна реєстрація земельної ділянки (19623 послуг), видача витягу з ДЗК про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (16533) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами й угіддями (10202).

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.