Протягом І півріччя 2019 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області розглянули 462 звернення громадян, із них: 18 – колективних, 36 заяв надійшло від ветеранів війни й праці, учасників АТО, інвалідів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітних сімей, інших громадян, які потребують соціального захисту й підтримки. Порушені ними питання вирішені позитивно.

На особистих прийомах начальників та їхніх заступників у відділах і управліннях Держгеокадастру в районах Черкащини за шість місяців побувало 512 осіб. На виїзних прийомах у сільській місцевості прийнято 169 громадян. Ще 53 особи з’ясували свої земельні питання на особистому прийомі керівництва Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області й 3 людини – під час виїзду на місця.

Землевпорядники області надають заявникам ґрунтовні відповіді в терміни, визначені законодавством, а на особистих прийомах консультують і намагаються відразу вирішити проблему відвідувача.

Графік прийому громадян керівництвом Держгеокадастру області та структурних підрозділів у районах і телефони для попереднього запису розміщено на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».