Із 8 до 15 грудня 2017 року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області включило до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 107 ділянок загальною площею 1 521,87 га. Це найкращий показник в Україні, де всього за цей час внесено 144 ділянки загальною площею 2 810,68 га.

Один із головних напрямів роботи Держгеокадастру області –проведення земельних торгів із продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Завдяки аукціонам, які організовує землевпорядна служба, вдається забезпечити значні надходження до місцевих бюджетів – орендну плату за землю. Протягом одинадцяти місяців 2017 року на Черкащині продано права оренди 126-ти земельних ділянок, за користування яких до бюджетів місцевих рад щорічно надходитиме 6 млн 306,4 тис. грн.

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.