Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області запрошує на державну службу головного спеціаліста з внутрішнього аудиту.

Завдання, які очікують на головного спеціаліста:

Планування, організація та проведення на належному рівні внутрішнього аудиту відповідно до Стандартів, затверджених Мінфіном від 04.10.2011 1247.

Формування звітності про результати діяльності підрозділу або зведеного звіту про результати діяльності підрозділу відповідно до вимог цього Порядку та стандартів внутрішнього аудиту.

Проведення моніторингу виконання (врахування) рекомендацій за результатами проведення внутрішнього аудиту.

Здійснення заходів щодо усунення виявлених Держфінінспекцією порушень і недоліків, установлених за результатами оцінки якості внутрішнього аудиту.

Підготовка пропозицій з питань організації роботи внутрішнього аудиту в межах своєї компетенції та узгодження з начальником Головного управління їх затвердження.

За погодженням з начальником Головного управління залучає до роботи консультантів, спеціалістів структурних підрозділів Головного управління, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління.

Бере участь у складі робочої групи з проведення аудиторських перевірок у територіальних підрозділах Держгеокадастру

Ви нам підходите, якщо:

вмієте  забезпечити ефективність функціонування системи внутрішнього контролю;

знаєте основи фінансової та бюджетної звітності;

можете працювати самостійно й у команді;

уважні до деталей;

 комунікативні й ініціативні;

готові вдосконалюватись і розвивати професійні здібності.

Обов’язкові вимоги:

громадянство України;

вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра (бажано економічну або юридичну);

вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

посадовий оклад – 5 800 грн;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Умови відбору та призначення на посаду:

призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців із дня припинення чи скасування воєнного стану відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану»

Ми чекаємо резюме кандидатів (приклад форми ( .docx , 14.43 Кб ) до 19 грудня 2023 року на електронну адресу kadry.ck@land.gov.ua

За результатами опрацювання резюме ми відберемо ті, які відповідають нашому запиту, та запросимо відібраних кандидатів на співбесіду з начальником Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

У разі виникнення запитань звертайтеся до Управління персоналом за телефоном у Черкасах: 55 50 35