Сьогодні, 6 червня,  згідно з графіком відбувся особистий прийом громадян заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області  Дмитром Мироненком. На прийомі також була присутня в. о. начальника Відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Людмила Давиденко.

Для з’ясування своїх питань до Головного управління Держгеокадастру прибули люди з Жашківського, Маньківського, Смілянського, Чорнобаївського й Лисянського районів і м. Черкас.

Під час прийому відвідувачі запитували про виділення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства, надання землі учасникам АТО, продовження договору оренди, надання дозволу на розробку проекту землеустрою тощо.

 

Громадянам надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно з чинним  законодавством. Деякі питання було вирішено невідкладно, а ті, що потребують додаткового вивчення й консультацій, будуть розглянуті відповідними фахівцями на підставі поданих документів.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня відповідно до графіка, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».