Державні кадастрові реєстратори Черкаської області протягом січня опрацювали 4 344 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). Найбільше заяв розглянуто в Золотоніському (547), Жашківському (528), Драбівському (459) й Уманському (455) районах.

Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок є найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин. Лише за перший місяць цього року працівники Держгеокадастру Черкаської області видали 2 713 витягів із ДЗК. Найактивніше таку інформацію запитували в вищезгаданих районах.

Також за цей період кадастрові реєстратори землевпорядної служби Черкащини зареєстрували 1 491 земельну ділянку. Найбільшу кількість ділянок внесли до ДЗК у Жашківському (262), Драбівському (209), Монастирищенському (181) і Черкаському (143) районах.

Достовірність даних за кожною заявою перевіряють спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Торік у 26 Центрах надання адміністративних послуг області, в кожному з яких працює державний кадастровий реєстратор, прийнято 141,5 тис заяв, опрацьовано 140,4 тис (99,2 %).

Довідка:

Державний земельний кадастр – єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, що розташовані в межах державного кордону України, їхнє цільове призначення, обмеження у використанні, а також дані про кількісну та якісну характеристику земель, їхню оцінку, про розподіл земель між власниками й користувачами.