Спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом І півріччя 2017 року розглянули ­12310 звернень. Із них 200 отримано безпосередньо від громадян у рамках Закону України «Про звернення громадян» і 6107 заяв надійшло від громадян відповідно до Земельного кодексу України, зокрема 2978 – про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, 1215 – щодо затвердження проекту відведення земельної ділянки та 92 особи звернулися з питання укладання та внесення змін до договорів оренди. Крім того, Головне управління цього року розглянуло 169 запитів, які надійшли через урядову гарячу лінію «Урядовий контактний центр».

       Усі звернення громадян розглянуті в установлений законодавством термін. У відповідях зазначено посилання на закони й кодекси України, Укази Президента України та інші нормативно-правові акти в земельній сфері.

      Черкащани вирішують свої земельні проблеми й під час особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області тричі на тиждень у приміщенні установи. Також тричі на місяць відбуваються виїзні прийоми громадян у районних центрах Черкащини. Загалом керівництво землевпорядної служби області провело 39 прийомів громадян, на яких вирішили свої земельні питання 186 осіб.