Завдяки засобам масової інформації Держгеокадастр Черкащини роз’яснює населенню земельне законодавство, нововведення в наданні адмінпослуг і повідомляє про результати своєї роботи.

Із початку 2016 року на офіційних веб-сайтах обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру розміщено 186 публікацій та інформаційних повідомлень із важливих питань земельних відносин.

Окрім того, в обласних і районних (міських) друкованих виданнях опубліковано 29 матеріалів про виділення земельних ділянок учасникам АТО, надання адміністративних послуг громадянам, нормативну грошову оцінку земель, відкриття Поземельних книг, аукціони, розмежування населених пунктів, стан розрахунків за використання паїв тощо. Фахівці Головного управління Держгеокадастру й терорганів були запрошені для участі в програмах ОДТРК «Рось», телеканалу «ТВ Шпола» й ТРК «Жасмін» (м. Жашків). Активно поширюють новини землевпорядної служби й Інтернет-видання.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи за участю представників органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, зокрема землевпорядників сільських і селищних рад, за два місяці цього року спеціалісти терорганів земельних ресурсів області організували 34 семінари-наради, провели 13 «круглих» столів і взяли участь в 11 сходках жителів селищ і сіл Черкащини, де виникла потреба обговорення земельних питань і роз’яснення чинного законодавства.

На сьогодні актуальними темами залишаються виділення земельних ділянок учасникам АТО, використання права безоплатної приватизації земельних ділянок, проведення земельних торгів і надання громадянам онлайн-послуг.