Сьогодні, в день Святого Миколая, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко завітав до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», щоб привітати вихованців цього закладу зі святом. Дмитро Олександрович привіз діткам подарунки, які завжди потрібні в їхньому побуті. Врахувавши побажання адміністрації Центру, землевпорядники купили машинку для підстригання волосся, предмети й засоби особистої гігієни: шампуні, рідкі й тверді мила, гелі для вмивання, зубні пасти й щітки. Закупили й пральний порошок, засоби для миття посуду, плит, вікон, підлоги тощо. І, звісно ж, солодощі: печиво й цукерки.

«Свято Миколая Чудотворця важливе тим, що діти, окрім подарунків,  отримують увагу, якої саме вихованцям цього закладу так не вистачає. Вони горнуться навіть до незнайомих людей, що дуже вражає, – зазначив Дмитро Мироненко. –  Працівники Держгеокадастру опікуються вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації вже другий рік поспіль. Торік на день Святого Миколая ми закупили електросушки для рук. Вітали й у День захисту дітей. Під час таких свят діти бачать, що їх люблять, цінують, за них турбуються, що є прикладом доброзичливих взаємин між людьми».

 

Вихованці реабілітаційного центру виступили перед гостями з концертом: танцювали, співали, декламували вірші. Вони не приховували піднесеного настрою, щиро радіючи солодким подарункам і обмінюючись один із одним враженнями.

Директор закладу Мирослава Бондар подякувала гостям за шефство над Центром і висловила сподівання на подальше партнерство.