Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Залога завітала до КП «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», щоб привітати вихованців цього закладу зі святом. Привезла діткам від працівників Держгеокадастру області подарунки, які завжди потрібні в їхньому побуті. Це предмети й засоби особистої гігієни: шампуні для хлопчиків і дівчаток, рідкі й тверді мила, губки, гелі для вмивання, зволожувальні креми, серветки, зубні пасти й щітки для діток різного віку. Закупили й пральний порошок, засоби для прибирання приміщень, миття посуду тощо. Переконані, що ці, завжди потрібні речі значно покращать умови перебування дітей у Центрі.

діти

        Вихованці реабілітаційного центру виступили перед гостями з концертом: танцювали, співали, декламували вірші. Діти мали святковий, піднесений настрій.

      OLYMPUS DIGITAL CAMERA

      Директор дитячого закладу Мирослава Бондар подякувала за шефство над Центром, висловлюючи сподівання на подальше партнерство.

        «День захисту дітей ­– це особливе свято. Адже саме цей день привертає увагу до проблем дітей, які справді потребують підтримки й допомоги. І суть не в подарунках, а в тій увазі й теплоті, що так потребують наші підшефні. Ми намагаємося показати дітям, що любимо й цінуємо кожного, турбуємося про них і сподіваємося, що вони виростуть добрими й небайдужими людьми», – зазначила Ольга Залога.