Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко завітав до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» «Теплий дім», щоб привітати вихованців цього закладу зі святом і вручити їм подарунки.

Урахувавши побажання адміністрації закладу, працівники Держгеокадастру області придбали для Центру пилосос «TMB WET P11».  А кожна дитина отримала пакунок із засобами особистої гігієни й цукерки. Такі завжди потрібні речі значно покращать умови перебування дітей у Центрі, а також привчатимуть малюків до охайності та дбайливості.

     

Вихованці «Теплого дому» виступили перед гостями з концертом: танцювали, співали, декламували вірші. Діти мали святковий, піднесений настрій, більшість була у вишиванках.

 

«Перебуваючи в цьому закладі, хочеться якнайбільше приділити увагу дітям, які потребують тепла й любові. Адже вони щиро радіють не так подарункам, як спілкуванню, оплескам і взагалі тому, що до них прийшли на свято. Саме опіка й турбота про обездолених дітей допоможе їм вирости добрими й небайдужими людьми, знайти свій шлях у житті», – прокоментував після заходу Дмитро Мироненко.

Працівники Держгеокадастру опікуються дітьми Центру вже третій рік поспіль. Раніше закупили для закладу електросушки для рук, щоразу привозять  пральний порошок, миючі засоби, мила, шампуні, зубні пасти тощо.

Директор дитячого закладу Мирослава Бондар подякувала представникам Держгеокадастру за шефство над Центром, висловлюючи сподівання на подальше партнерство.