Державні кадастрові реєстратори Черкаської області з початку 2016 року опрацювали 100 953 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

     Територіальні органи землевпорядної служби в Черкаській області зареєстрували в ДЗК 34656 земельних ділянок. Значна кількість таких ділянок знаходиться в Черкаському (4651), Чорнобаївському (3105), Жашківському (2799) та Шполянському (2466) районах.

        Найбільш затребуваною послугою у сфері земельних відносин залишається надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Усього цього року працівники Держгеокадастру Черкащини видали 60967 витягів із ДЗК. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Золотоніському (5466 витягів), Уманському (5042) й Чорнобаївському (4900) районах.

        Також спеціалісти обласного Держгеокадастру опрацювали 2898 заявок стосовно внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них). Видали 2432 відомості з ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

        Довідково:

    Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси ЦНАПів на території Черкащини й графік роботи державних кадастрових реєстраторів розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру Черкаської області.