Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області розглянули 10748 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зокрема зареєстрували в Державному земельному кадастрі 4679 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (641) і Золотоніському (586) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори надали 3182 витяги із ДЗК про земельну ділянку. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Черкаському (387 витягів) і Драбівському (303) районах.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини внесли 1699 відомостей  (зміни до них) про земельні ділянки та видали 497 відомістей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.