Державні кадастрові реєстратори Черкаської області з початку 2018 року опрацювали 19 841 звернення із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за три місяці зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) 9951 земельну ділянку. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (1900), Уманському (1056) і Чорнобаївському (570) районах.

Затребуваною послугою у сфері земельних відносин залишається надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру Черкащини видали 7848 витягів із ДЗК. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Черкаському (822 витяги), Жашківському (620) і Чорнобаївському (587) районах.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини опрацювали 1804 заяви стосовно внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них). Видали 811 відомостей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Торік структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали населенню 191 246 адміністративних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси ЦНАПів на території Черкащини й графік роботи державних кадастрових реєстраторів розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.